Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.

Go down 
+2
Ред Зак
Rahvin*
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 30 Дек 2009, 18:08

За пръв път ще ходя на някаква гнусна хижа в Бачково с банда ботове, не се реших тъй като освен шантавите си приятелки ще носим лаптопите, програмата за уайфи игра и ще играем хероес до скъсване 2 дни...
Доволен съм тъй като поне няма да има курвентии дето да харесъм.
Е на коледа ебах тъй че... ми държи още малко влагичка.
А вие серсеми къде ще посрещнете новите сексуални предизвикателства!? Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Icon_surprised
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 30 Дек 2009, 18:16

На Баните Smile И курви ше има, и ботове... Grin
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 30 Дек 2009, 18:38

Купон, в нас, с около 20-25 човека, пък после каквото стане, стане. 003
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 30 Дек 2009, 21:21

Ние сме на нашата вила в балкана, за секс едва ли ще може да става дума, щото бая народ сме и ако само ще се претупва работата, аз съм против. Мисля да си вземем дозичката утре преди да тръгнем....и после като се върнем на първи.....пък не ми е кеф да се сексим пияни, не че аз ще се напия де....
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 30 Дек 2009, 22:50

Ба, то пийени е най-добре... Grin
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyСря 30 Дек 2009, 23:08

Що да е най-добре?...... Или викаш пийени от лИбоФ. А и да те питам - ти пък кога разбра, че съм мръсТница бре... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyЧет 31 Дек 2009, 01:02

Да използвам да ви пожелая весело посрещане на Новата Година, да е в приятна компания и да не забравяте да се отчетете за сефтето Razz
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyЧет 31 Дек 2009, 01:25

samo_vidi написа:
Що да е най-добре?...... Или викаш пийени от лИбоФ. А и да те питам - ти пък кога разбра, че съм мръсТница бре... Rolling Eyes

Комбинацията алкохол+секс е доста добра (разбира се,алкохола в поносими количества, да не стане беля Razz)
Пък за мръснишкото, то се подразбира....ами се въртиш, сучиш и се на ебане с чуждо докарваш ралтата... Grin Ама инак, ни лук яла, ни лук мирисала...пък отвори ли се кутията на Пандора... Surprised

п.с.: Пък и за твойто си ебане бая обичаш да разказваш (което си е тоже мръсТнишко)....как бързо, как бавно...как животинско... Grin
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyЧет 31 Дек 2009, 01:30

Уууууу, мани, мани - аз явно щото се поддавам на провокации - Рахвина вика - Шокирай ни, давай теми, пиши и аз драскам.....понеже съм изпълнителна....
P.S. - Па на тебе ако ти споделя нещо вече Plez Grin
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyЧет 31 Дек 2009, 11:28

Охооо, чувствам се поласкан, да знам най-мръснишките ти тайни... Twisted Evil Grin
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyЧет 31 Дек 2009, 13:19

Sarcastic
Закса мърсува с кака Вида clown cyclops
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyПет 01 Яну 2010, 16:25

Таа сутрин мърсувах, ама не беше тя... Rolling Eyes Razz ЗА МНОГО ГОДИНИ! :-)
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyПет 01 Яну 2010, 16:57

Хубава ли беше чекията? Smile
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyПет 01 Яну 2010, 19:24

За много години на всички! Kiss cheek Ние тук не мърсуваме, просто ни е задушевно Razz
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyПет 01 Яну 2010, 19:42

Awesome написа:
Хубава ли беше чекията? Smile

Дам, доста добра....Някои ора, като пийнат и се развихрят повечко! Twisted Evil


Последната промяна е направена от Ред Зак на Чет 21 Яну 2010, 02:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyПет 01 Яну 2010, 20:02

Ред Зак написа:
Awesome написа:
Хубава ли беше чекията? Smile

И чекията, и свирката, и съвокуплението бяха доста добри....Някои ора, като пийнат и се развихрят повечко! Twisted Evil

Така да ти върви цяла година! Twisted Evil Cool
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyПет 01 Яну 2010, 20:07

Да ти се връща тройно! Ah Horse
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyНед 03 Яну 2010, 21:24

Бре мамуни, да ви е честита новата година...ама никой не казва как е изкарал/прекарал...вечерта.
На мене ми беше леко тъпо щото...ама тва от компанията..или от липсата на готина такава по-скоро.
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyНед 03 Яну 2010, 21:50

И с мен беше така, но аз си го очаквах и преди това гледах манга...
Инак беше убаво на Бачково.
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyНед 03 Яну 2010, 22:10

В нашата компания, едната мацка се напи и стана интересно, иначе имаше гърмежи, фойерверки и такива ми ти работи...Не ми беше тъпо, щото мъж ми беше с мене, а това е най-важното, ако щете вЕрвайте.....
Рахвине*, мойто дете и то чете манга, даже се мъчи и да рисува .... Wink и добре му се получават да ти кажа.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyНед 03 Яну 2010, 23:12

Ми аз на иБаните...Тука, заралийските...хижата беше адската мизерия (или поне нашата стая и залата за празнуване), щото не беше отремонтирана изцяло...Неква влага беше текла от тавана и леглото (което беше събрано от 4 матрака, за да стане на спалня Grin ) беше чисто мокро, та го сушихме...И още хиляди неудобства срещу космополитната сума от 75 лв за една вечер....Но за сметка на това пък компанията си беше невероятната, както си я знам от студентските години, близо 30 човека, и си се събираме напоследък само за Н.Г. Wink Та съответно купона беше на МАХ! Cool
Само, че аз лично си легнах раншно малко, че Пещерското не ми дойде много добре, близо бутилка...Мойто "либе" си остана, че то неуморно по тез мероприятия... Smile Не ме е събудила след час, както и заръчах...Но за сметка на това го направи към към 7 сутринта.... Surprised Twisted Evil
Та толкоз, де! Туй беше мойто празнуване! Ok


Последната промяна е направена от Ред Зак на Чет 21 Яну 2010, 02:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyНед 03 Яну 2010, 23:43

Прекарах супер посрещането на новата година. скромен купон с 25-30 човека, манджа и напитки (градусови) в изобилие и така до 00:00. После голямо чукане с шампанско и още около три часа. Към три и нещо, малко игра играна от трима навършели осемнадесет години. Е така го изкарах, но най-важното е че в първите часова на новата година ме и прекараха.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyНед 03 Яну 2010, 23:47

Разкажи на закса за играта, че ще се обиди! Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyПон 04 Яну 2010, 01:32

Бря това осемнайсет годишните налитат на сичко, щом мацките не се ебат и гейовете подкараха ама така е, докато жените не пускат по лесно тъй то...
Инак а честито прекарване, ти поне се кефиш наистина че на НГ са те прекарали...
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.   Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото. EmptyПон 04 Яну 2010, 15:36

Е, аз знам един на Сексологията, дето е 14-годишен и пак ше го прекара Емо....има и няколко други малолетни, пак... Grin
Осъмо, ти кат' искаш да лъскаш на разказа на Емил, н'дей набутва мене на топа! Surprised
Върнете се в началото Go down
 
Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къде са ви веждичките мили момичета?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Извън темата-
Идете на: