Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Упътвания, настройки и проблеми

Go down 
+4
Emilios
samo_vidi
Awesome
Rahvin*
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyПет 21 Авг 2009, 13:50

First topic message reminder :

Емо много си мъжествен да го еба, не мога да повярвам, че може да си пасивен пич Wink
Инак снимките са големи кофтито е че трябва да си играеш да ги намалиш преди да ги сложиш. Скоро ще сложа някоя и на лице, ама още не ща.
Осъме вземи направи нещо само въпроса е прочетените и непрочетените съобщения, че е бая нразбрано.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Emilios
Администратор
Администратор



Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСря 21 Окт 2009, 23:49

rahvin написа:
Маймуна беснеещ на мач...

Специално за една читателка.

п.с. Дано никога не разбере как съм го изтипосал Smile

http://yfrog.com/0wvladomanfanj

емчо кажи как да го правя така със снимките, плс обясни ми като на малоумен Smile

Основният код е Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 URL и така снимката се интегрира в съобщението. Но това е доста сложно да го пишеше всеки път и има по-лесен начин - използваш бутона Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 2121y - отваря ти се мини прозорец където да въведеш адреса, после ок и готово Внимание
1. При въвеждането на адреса, трябва да се въведе точно, без никакви паузи
2 Адрес от този вид няма да ти го приеме http://yfrog.com/0wvladomanfanj , а трябва да е такъв http://img32.yfrog.com/img32/6568/vladomanfan.jpg, Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Vladomanfan където се намира точно снимката. За да го намерите просто с десен бутон на картината, която искаш да постнеш Properties и копираш адреса от там - в някои случаи и това не помага

Надявам се да съм ти помогнал
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСря 21 Окт 2009, 23:52

samo_vidi написа:
... обаче пък, то си е жива фантастика, щото е възможно само ако поотделно имат вземане-даване с мен.....нещо от сорта

Абе, не е много фантастика, и заедно може, повярвай! Twisted Evil Twisted Evil

Това с "резването", Рахвине, го подминавам с усмивка... Smile Нека си ме "режат", аз сега съм влюбен и не ми пука, който трябва не ме реже... Wink
Ама, между другото...мислел съм си ей така, Видито и Гърл пишат във форуми за секс, активни са...и то не е само един такъв...обаче с срамежливи, плахи откъм действия, всичко е добре премерено...аджеба, какво ги кара да се регват във форуми за секс?!? Туак до един сме си палавници, с повечето се "познавам" и си пишем отдавна, ясни са ми...Значи стигам до извода, че и кака Види, и Гърлито са две доста добре прикрити палавници...грижовни и сериозни домакини, но и големи перверзници...
Twisted Evil Razz :pirat:
Върнете се в началото Go down
girl
Набиращ сила
Набиращ сила
girl


Pisces Брой мнения : 120
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 40
Местожителство : .....

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 22 Окт 2009, 00:12

red_zac написа:
Ама, между другото...мислел съм си ей така, Видито и Гърл пишат във форуми за секс, активни са...и то не е само един такъв...обаче с срамежливи, плахи откъм действия, всичко е добре премерено...аджеба, какво ги кара да се регват във форуми за секс?!? Туак до един сме си палавници, с повечето се "познавам" и си пишем отдавна, ясни са ми...Значи стигам до извода, че и кака Види, и Гърлито са две доста добре прикрити палавници...грижовни и сериозни домакини, но и големи перверзници...
Twisted Evil Razz :pirat:
Уф, Закс, какво да ти напиша сега, не върви да подмина коментара ти. Значи задълбочено проучване си провел Smile А ти какво очакваш, да ти се отчитам всеки път след секс с подробностите?
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 22 Окт 2009, 00:16

Няма да е лошо... Twisted Evil Twisted Evil Говори ми мръсотийки, говори, хахаха....Дам, всъщност като един виден психолог, не съм ви пропуснал и вас двенките, откъм психопрофили... Suspect
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 22 Окт 2009, 12:23

red_zac написа:
...Значи стигам до извода, че и кака Види, и Гърлито са две доста добре прикрити палавници...грижовни и сериозни домакини, но и големи перверзници...
Twisted Evil Razz :pirat:
Само не ми е ясно това като комплимент ли да го броим с Гърли или като "Разпнете ги!".....Аз искам да попитам вас отраканите, не е ли това един от съветите, които се дават за добра съпруга, скромна къщовница, добра майка, невероятна готвачка, приятелка и страхотна любовница, разбирай перверзна развратница ама само с един......
Дали съм регната в този или онзи секс форум няма отношение върху това какъв човек точно съм....може би това е моят начин да си сверявам часовника, да общувам с интересни хора, да споделям мисли, които не бих споделила другаде......Закс, между другото съм регистрирана и във готварският форум и на още няколко места за психология, езотерика и т.н......просто имаме разностранни интереси и животът не свършва в момента, в който се бракуваш или пък си имаш сериозен приятел.... имам още да понапиша, но нямам време сега..... Smile Оставам с най-добри чувства, не се заяждам, може би само малко се защитавам, усетих поста ти по-скоро като нападка, ама може и да бъркам
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 22 Окт 2009, 18:31

Дам, бъркаш...Това е моето странно, неразбираемо, но не толкова черно, колкото Балтьовото, чувство за хумор... Smile
Разбира се, че е хубаво да си палавница! А това за форума по готварство що ти трябваше да го казваш... Suspect Езотерика... пък 'ич не ми е ясен тоз термин...ограничен... Shocked Surprised
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 22 Окт 2009, 18:46

Абе хора, ще открия ей сега нова тема, вземете попишете в нея.
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСъб 24 Окт 2009, 14:35

Езотериката трябва да се тълкува като развитие, като път – целта на този път е съвършенството на човека, мъдростта, преодоляването на полярността, единството с Бог, Космическото съзнание. За да постигнем целта, е необходимо да опознаем езотеричните закони на Вселената и да се научим да ги разбираме. Човек да е по-съзнателен, за да разбира истинската си задача и цел. Необходими са ориентация, табели, знаци на верния път. Помощните средства в езотериката ги има в изобилие, но най-важните са: астрологията, кабала, таро, алхимия, магия, йога, медитация. С две думи - всичко, което е невидимо за очите, но по някакъв начин го усещаш.....ей такива работи...а за готварството го споменах, само защото е нещо тривиално и безобидно.....
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСъб 24 Окт 2009, 19:03

Звездите ми го говорят... Suspect
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСъб 24 Окт 2009, 19:04

хихихихиих много точно казано Very Happy, обаче те на всеки говорят, ама не всеки ги разбира.... :arrow:
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyНед 25 Окт 2009, 12:49

Стига спамили, бре! Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Icon_evil
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСъб 31 Окт 2009, 20:21

Променил съм някои бутони на български език, ако видите някакъв проблем или неточност пишете на лично или тука.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСъб 31 Окт 2009, 20:29

Засега бива, много. Благодаря и за Дас Мана...
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyНед 08 Ное 2009, 17:36

Превел съм "Информация за ...." в профила на юзърите. Ако видите някакви проблеми пишете.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 04 Фев 2010, 23:11

Емо хелп, имам технически и тотално блондински въпрос..даже не е свързан с тоя форума....ама да питам тука.Та...пробвам си аз да вляза на едно друго място, дето понякога посещавам...обаче- не става, изписва ми "проблем с влизането, моля проверете настройките си за cookies ...a sega de, нищо не съм си чоплила по компа в смисъл ,не съм променяла никакви настройки в последно време..пък Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Icon_rolleyes ...Абе мамка му, как да го оправя тва чудо...къде да бръкна да стане номера???
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 04 Фев 2010, 23:30

Изтегли си програмата CCleaner пусния я, след което пробвай пак.
Рестартирай комп.
Рестартирай нет връзка.
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyЧет 04 Фев 2010, 23:35

Мерси, ся с тая програма хич не ми се занимава...НО утре ще пробвам... дано се получат работитеУпътвания, настройки и проблеми - Page 3 333706 .Ама от какво се е получило така се питам..?
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyПет 05 Фев 2010, 00:36

Предполагам, че е някаква смяна на кукитата в сайта. Може да ги изтриеш и да провериш. Доколкото си спомням ти работеше с IE - в него случай избираш Tools - Internet Options и от менюто General избираш бутона Delete... В новият прозорец маркирваш всичко без Passwords \ако го маркираш него, ще загубиш всички запомнени пароли\ и Delete. Като приключи всичко затвори и отвори отново програмата и си готова. Важно: Ако използваш автоматично влизане в някой сайт, ще трябва да въведеш на ново парола и юзър нейм Ако не си маркирала Passwords те ще ти се появят в полетата стига да си ги запомнила предварително.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyВто 28 Дек 2010, 12:27

Emo нещо ме бъзика с големината на постовете и не мога да пусна нова тема, ще видиш ли как е работата?
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyВто 28 Дек 2010, 19:21

Всичко си е наред при мен и настройките не са променяни! Нека някой друг да пробва дали всичко е наред при него.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyВто 28 Дек 2010, 21:05

Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСря 29 Дек 2010, 15:29

Готово е! Казва ти, че заглавието трябва да е по голямо от 20 букви до 225. Сега съм го намалил на 5. Опитай и виж дали всичко е наред.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyВто 04 Яну 2011, 20:50

Деба аз забравих какво щях да слагам. Мъка. Както и да е може ли да сложиш тука един линк към нашия другия сайт и на него да му сложиш една планета земя като тая тука въртящята се да гледам откъде се влиза?
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyВто 04 Яну 2011, 21:24

долу на другият сайт има брояч, като щракнеш на него, там си пише всичко
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyВто 15 Фев 2011, 17:49

Емо в тоя с блогут как да постнеш нещо като няма от де грам ни йота ни дявол да сложиш?
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Упътвания, настройки и проблеми   Упътвания, настройки и проблеми - Page 3 EmptyСря 16 Фев 2011, 14:06

В момента съм доста зает и нямам време. Скоро ще погледна всичко!
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
 
Упътвания, настройки и проблеми
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За форума :: Технически въпроси-
Идете на: