Истински бой.... Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Истински бой.... Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Истински бой.... EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Истински бой.... EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Истински бой.... EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Истински бой.... EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Истински бой.... EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Истински бой.... EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Истински бой.... EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Истински бой.... EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Истински бой.... EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Истински бой....

Go down 
+4
joq
Ред Зак
meril
Rahvin*
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Истински бой....   Истински бой.... EmptyСъб 19 Сеп 2009, 22:30

Хрумна ми тая тема, щото днес се бих.
Радвам, се че не стана въргала. Боя се очакваше да има бая кръв и мърсол.
Сбих се на покрива на блок две, на стотния метър - сред всичките му скелета и прочее. Що стана боя няма смисъл да казвам, ама келеша дойде и ме шибна с неговата каска, станах от земята. Сграбчихме се, опитх се да му бръкна с пръст в окото, ама му свалих предпазните очила, той изби мойте и каската ми, ама аз му защипах това дето е под клепача, май долния клепач и яко дръпнах нагоре, ама яко. Един сто килограмов колега ни раздели...
Получих и заплахи после и пр. както и да е. Добре че не се сбихме яко, че нямаше да видя пари.

Инак, ако някой се е бил нека сподели. Някой път ще ви разкажа, как се бих в бара на плажа с двама бармана и лелка сервитьорка, ефетка от доброто ухапване и 6 - РПУ Златни пясъци.
Suspect
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyСъб 19 Сеп 2009, 23:17

Никога след детската си възраст не съм се била, и твърдо не приемам физическото насилие. Ако някой мъж се опита да ме бие /досега никой не се е опитвал/, веднага бих се разделила с него
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 20 Сеп 2009, 01:55

Бил съм се много и още съм на този акъл, ако се наложи...нема смисъл,да разправям... Rolling Eyes Plez
Върнете се в началото Go down
joq
Набиращ сила
Набиращ сила
joq


Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 20.08.2009

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 20 Сеп 2009, 06:56

Дъртото е стара тупалка.С мъж ми се запознахме даже,щото исках да го думкам на канадска...Но от има -няма 20 години не съм налитала.Старост-нерадост. Истински бой.... 275717
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 20 Сеп 2009, 11:19

Ми налетиш ли на мене с голо дупе? Twisted Evil Laughing
Върнете се в началото Go down
joq
Набиращ сила
Набиращ сила
joq


Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 20.08.2009

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 20 Сеп 2009, 12:19

Шъ зема тъ повреда нещо...несмея,Заки.Много хватки зная. Истински бой.... Icon_twisted
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 20 Сеп 2009, 18:18

Ахахаха. Аз иначе съм бил.... ммм три жени досега.
Пърава беше на 15 и си счупи след третия юмрук едно стъкла с главата си. Тя си беше виновна, осем пъти и казах ако ти пусна ръцете нали няма да ме удариш...
После имаше тука една говорителка на Верея кабел, много сгафи като след вербална престрелка ми би един шамар... получи юмрук, ама баща ми ме спря преди да шибна и майка и.
И накрая имаше един масов бой в един бар на плажа, там сервитьорката отнесе 3-4 юмрука и ходи с грим на едното око.
пс тая на 15 год имаше такъв чудовищен оток син а го оправи за 4-5 дни и дойде на училище.... каква е била рецептата все ми е било чудно, щото един в казармата дето го бих ходи гримиран един месец...
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 20 Сеп 2009, 18:42

В четвърти клас имаше едно момче, дето уж ме аресваше, пък само ми се подиграваше, че не съм можела на дълъг скок да скоча не н`ам колко си, ама цял час ме ръчкаше в гърба и ме дразнеше, свърши часа и тоя минава покрай мен и пак нещо ми вика....еееее не издържах - лепнах му един шамар, обаче той ми върна един тукат в носа и после помня само звездичките пред очите ми Grin
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 20 Сеп 2009, 19:45

Горкото жестоките уроци е добре да се научават докато си малка за да не отнесеш бой като голяма.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyВто 22 Сеп 2009, 15:27

Ееее,Балто...не си жентълменин,та ева... Инак,жена и аз съм удрял,ама ме изнерви,въпреки прочутото ми чувство за хумор... Smile Общо-взето бяхме студенти,на маса,женката се понапи и взе да ми повтаря,че съм педераст (тогава бях изрусен и с порядъчно количество обеци тук-таме,подвластен на модата "Продиджи")... Grin Е,2-3 пъти се съгласих с нея,че е така...но на поредното повторение,отнесе "шамарче"...добре,де,хубаво,мъжко,с длан... Razz Станах и си излязох, а след мен скочиха да ме увещават почти всички да се връщам и да не и се връзвам на тази комплексарка...
В казармата...един леко луд от ротата (5 души бяхме-един луд,1 циганин и 3-ма инженери Laughing ) се опита да ме удари, нещо се заяде...само се опита!След малко пробвах, дали му е мека главата... Razz Веднага отидох при старшината на ротата и му казах: Да,набих го,повече няма да се повтори някой да ме изкарва от нерви тук!
В дискотека са ми отнасяли зъб преди десетина години (съвсем наскоро си го оправих даже Smile)...отново не започнах пръв! Smile
Такива ралти...и пръв съм започвал...при леки пиянско-мъжкарски свади... Grin

joq написа:
Шъ зема тъ повреда нещо...несмея,Заки.Много хватки зная. Истински бой.... Icon_twisted

Тии тии,си яка тупалка...дай да имаме земане-даване!Тии тии,си яка щракалка... Sarcastic


п.с.: Ще ми се кака Мерил да се изкаже, тя е тупалка яко също, бие си мъжете... Razz
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyВто 22 Сеп 2009, 18:23

red_zac написа:

В казармата...един леко луд от ротата (5 души бяхме-един луд,1 циганин и 3-ма инженери Laughing ) се опита да ме удари, нещо се заяде...само се опита!След малко пробвах, дали му е мека главата... Razz Веднага отидох при старшината на ротата и му казах: Да,набих го,повече няма да се повтори някой да ме изкарва от нерви тук!
Че в казармата да се самонабиеш наказва ли се?! Grin Grin Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyВто 22 Сеп 2009, 20:17

Ми те не ме наказаха,аз затуй отидох при старшината...шот съм жентлеман! Razz Разговора беше интересен... Старшината ни извика и двамата и каза,че "много го кълве щъркела и ако се повтори, ще ни качи на керемидите"! Grin
Мисля,че това че съм висшист много го ласкаеше (в цялото под. бяхме тримата висшисти само в неговата рота) и помогна да няма тъпанарски наказания... Angel А и оня си беше чисто луд наистина!Не знам как са го допуснали в казармата изобщо, ама оръжие не му даваха да носи...
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyВто 22 Сеп 2009, 20:51

Не ме схвана идеята, исках да кажа, че ти си лудият.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyВто 22 Сеп 2009, 20:58

Emilios написа:
Не ме схвана идеята, исках да кажа, че ти си лудият.

Схванах те,ве змей! Grin Ама ми се говореше и исках да обясня докрай... Razz
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyВто 22 Сеп 2009, 21:05

А аз се надявах, че ще кажеш, че искаш да ми покажеш, как си го напляскал! Rofl
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyСря 23 Сеп 2009, 00:01

Къде видя, че си бия мъжете, бре Заксе? По нагоре съм отговорила. Аз ги тормозя изтънко, без бой
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyСря 23 Сеп 2009, 00:08

Да,да,после видех,сори... Smile Ама нямаше как да си изтрия поста,че админа йе мноу тъп! Huh
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 02 Май 2010, 11:24

Снощи, снощи... lol Сега ще ми е леко дискомфортно известно време...
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 02 Май 2010, 11:40

Ред Зак написа:
Снощи, снощи... lol Сега ще ми е леко дискомфортно известно време...
Пак ли са та пляскали?
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 02 Май 2010, 11:55

Е, защо пак? Smile Не се бях драл отдавна, ама...Нещата бяха по-скоро взаимни, понеже тея не можеха много добре да удрят, та и аз вкарах 2-3 юмрука, ПРИ САМОЗАЩИТА! Grin И май една модерна ризка си отиде, не успях да обърна много внимание в суматохата...Сега малко съм се понадул по краката и кофти стъпвам, че съм се схванал, докато спах...
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 02 Май 2010, 12:39

Зака се е драл хахаха. Кажи сега имаше ли квър,ако не е имало дрането е много леко... деба и пишлегарите! да те нападат тцтц, ама за мацка ли беше?
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 02 Май 2010, 13:01

Е, леко си беше. Нямаше кръв... Smile Умея да се пазя сякаш, а и както казах, тези не удряха много здраво, та успях да отвърна и аз с някой друг удар...
Моите поражения - поодариха ме малко в лицето, ама няма особени следи, окото не успяха да насинят или нанесат кръвоизлив...ритнали са ме в двата крака, като десния ме боли повечко, понеже явно страничен е бил удара и затова сега имам малко схващане от през нощта...
За техните поражения не мога да доложа, понеже стана бързо всичко и удрях нахалос...Вкарах на момчето 2-3 юмрука, а дъртия мисля, че не съм удрял, не помня...А, и ризата на младежа май замина, неква бяла беше, модйерна....
Не беше за мацка. Grin Пред блока се сдрахме, щото направих забележка на един, как си е спрял колата и другия път може да получи брадва в предния капак... Smile Тогава те ми скочиха с баща му, а аз отвърнах, за да се защитя... Smile
Само, че после извиках полиция, да ги пръсне малко, понеже онзи се обади на още 3-4-ма, да ме причакват, пък аз в момента бях сам... Smile Grin
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 02 Май 2010, 16:03

Дам. Да не е бил черен мерцедес? И аз се бих с подобни серсеми, ама на пазара. Пък не е в духа на боя да викаш други, след като не можеш да се справиш сам, щот оня мое да извади нож или пищак да изравни силите.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 02 Май 2010, 17:19

Мне, черно Мондео беше, новото... варненски номер...ама може да е служебно! Smile Сега всеки дрисльо със служебна кола и телефон се прави на голям бабаит!
Ама и мерцедеса май го знам, един беше спирал пред нас също...6636, или нещо такова му беше номера... Rolling Eyes
Аз никого не съм викал, бре! Приятелчетата му на него дотичаха пешком, да бабаитстват и те, ама не успяха да ме докопат, аз си изчаках ченгетата, да обяснят на тях. Smile
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... EmptyНед 02 Май 2010, 18:19

Абе да не беше тоя един чича плешив, нисък а сина му висок, напет?
Върнете се в началото Go down
 
Истински бой....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Извън темата-
Идете на: