Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?

Go down 
+4
Rahvin*
Emilios
rstjane
Ред Зак
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyЧет 29 Окт 2009, 13:11

First topic message reminder :

Понеже разполагам със секретен доклад от ДАНС, в който пише, че някои съфорумци(ки) са го правили (и дори са вземали пари за това, лелееее Rolling Eyes Twisted Evil), тук е мястото да си признаете, разкажете подробности и общо-взето, каквото ви мъчи по въпроса... Wink

п.с.: Аз лично съм много скучен явно и не съм го правил нито с шеф, нито с шефка! bounce Laughing
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
rstjane
Набиращ сила
Набиращ сила



Брой мнения : 135
Дата на регистрация : 17.09.2009

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 08:41

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 122616 либоф либоф ама требе и ебане
Върнете се в началото Go down
vasilla
Девствен
Девствен
vasilla


Libra Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 47
Местожителство : София

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 09:11

ей много се отплесвате Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 86468
та за шефовете Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Icon_rolleyes
по принцип гледам да не ги смесвам двете неща, ама един път не устоях
с тогавашното ми шефче си бяхме много близки, бачкахме по много и до късно, често излизахме по кръчми след работа да разтоварим напрежението - не само двамата, бяхме готин екип
и през една от тия вечери се случи, без да е планирано
след това отношенията ни по никакъв начин не се промениха в професионално отношение, само дето когато имаше възможност си искаше, ама аз така и не го направих повече с него - имаше си малка пишка дето не ме кефеше Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 160541
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 11:16

Ибааа, таа Василка, се големи курове дири... Grin
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 11:22

То всички сме така, все голямото търсим - голямата любов, голямото имане, голямата страст, големият чеп ....

P.S.> Йее днес ми дадоха почивен ден, заради вчера и останаха много доволни, особено като им занесох два кашона алкохол от винпрома. Досега не бяха взимали толкова много, ама аз направих много работи на шефа и те ми дадоха три кашона, но единият остана за мен. Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 11:52

Ко му "направи", ма Емилийо?!? Shocked Laughing
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 15:06

red_zac написа:
Ко му "направи", ма Емилийо?!? Shocked Laughing

Ами не е в сексуално отношение. Angel Свързах старият му комп на секретарката, заедно с принтера. Показах му няколко хитринки, как да подсказва на секретарката си, ако иска да го извика, когато има някоя скучна среща, и им прекарах интернет и на двата компютъра. И всичко това беше от добра воля, което на мене не ми отне повече от 20 минути и в знак на благодарност. ми даде подаръка. grin: Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 16:07

ИЗГУБИЛА СИ СИ 20 МИНУТИ!?! Shocked Ако му беше направил свирка за 5 мин...а втория път да дадеш дупе, пак за има-няма 5-10 минутки...Щеше магазин за алкохол да ти отвори, бизнес да захванеш собствен!!! Използвай си женските хитрости, цял живот ли да те уча, Емилийо?!? Laughing
Хетерите сме ощетени...малко са имотните бабки! А обикновено вече се е намърдал някой изпаднал ебач...като Криса... Sarcastic И сме принудени да си хващаме бедни приятелки, за да не седим по сами... Undecided Smile
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 16:19

Недей така бе! То си давам задника наляво и надясно, но човека си беше толкова гаден, че чак и най-ебливата курва щеше да го избегне.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 16:24

Абе, колко да е гаден...3 кашона пукница е дал!?! Worry alien
Спокич, впечатлението ми за теб не е, че си го даваш наляво и надясно! Шегувкаме си се тука, нали бейби!?! Wink Kiss
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 16:30

Не говоря, като характер, а физически.Беше доста едър, оплешивял и с мазна коса (дали от гел или от мръсотия не знам). Излъчването му беше като на стар циганин, но пък беше адски бял.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
rstjane
Набиращ сила
Набиращ сила
rstjane


Scorpio Брой мнения : 135
Дата на регистрация : 17.09.2009
Години : 58
Местожителство : горно нанадолнище.

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 16:49

ай ся притензии Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 23:54

Човек, който си знае цената е добре да бъде претенциозен, но в крайна сметка всичко опира до настроение, моментна ситуация и разни ми ти други фактори, които са си доста субективни......
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyЧет 05 Ное 2009, 02:51

samo_vidi написа:
... но в крайна сметка всичко опира до настроение, моментна ситуация и разни ми ти други фактори, които са си доста субективни......

Оффф, при теб опира единствено до причини, да не го направиш... What a Face
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?   Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 EmptyЧет 05 Ное 2009, 06:56

Оффффф, ми те моите шефове пък, все са били жени, този дето сега работя при него, не ме кефи....такъв ми е бил късметът сега....ааааааа......./все още ме мисли за някой дрруг... Rolling Eyes /.....пък и коментарът ми беше насочен към забележката на rstjane, че Емо е претенция.... Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!? - Page 2 Icon_smile
Върнете се в началото Go down
 
Някой да се е боцкал с шефа (шефката)?!?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Някой хора не заслужават да живеята.. вижте

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс-
Идете на: