Всичко за човека гей - мъж! Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Всичко за човека гей - мъж! Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Всичко за човека гей - мъж! EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Всичко за човека гей - мъж! EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Всичко за човека гей - мъж! EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Всичко за човека гей - мъж! EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Всичко за човека гей - мъж! EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Всичко за човека гей - мъж! EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Всичко за човека гей - мъж! EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Всичко за човека гей - мъж! EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Всичко за човека гей - мъж! EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Всичко за човека гей - мъж!

Go down 
+2
Rahvin*
Emilios
6 posters
АвторСъобщение
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyПет 06 Ное 2009, 21:08

Ей така ми хрумна, преди да изляза и понеже на различни места все ме питат всякакви въпроси, като разберат, че съм гей, та ето на дойде ми тази уникална идея: ако нещо ви интересува относно характера, сексуалността или нещо друго в живота на един гей, може да ме питате. Може и други хора да отговарят, които смятат да бъдат откровени в отговорите си. Така смятам, че някои хора ще разберат по-добре човек като мен, ще ме възприемат и .... и ...., а и най-важното, ще разберете моето мислене и мен самия. От моя страна ще отговоря на всеки въпрос, стига да мога и да не е някой хипер тъп, но не по научен начин, където може да се намери във всеки сайт, а от страната на един обикновен гей. От ваша ви моля да изчаквате, ако се натрупат два или три поста без отговор, да им се отговори, преди да напишете вашият.

Хайде, вие сте банда! Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyПет 06 Ное 2009, 22:50

Емо интересен ми е въпроса за възпроизвеждането, но не като идея за продължаване на рода и бла бла, а за кефа да си имаш малко свое гениално произведение на изкустовото създадено от теб, патньор(ка) и Бог.

Искаш ли да имаш?
Ако искаш, как смяташ да го постигнеш?
Какво мислиш за основяването?

п.с. Между другото не смятам за правилно обратни да осиновяват деца, защото уви повечето обратни не са като теб, ако бяха такива щях да го смятам за правилно.
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyПет 06 Ное 2009, 23:42

rahvin,ако говорим като общо съм ЗА, защото родителят не се определя от пола и сексуалността му, а от качеството на човек да бъде родител! Това в общи линии тука можем да поспорим и сме спорили, така че според мен, темата, може да се по приключи. Но ако го осиновиш това дете, само защото си гей, а не защото го искате или нямаш чувството, че го искаш съм твърде против.
Иначе, аз за момента не искам да имам дете и за в бъдеще, поне така мисля сега, не бих искал да имам дете. И го мисля, не защото съм гей, а просто от това, че не усещам да бъда родител, да се грижа за някого друг, да се отдам на някого, който е изцяло зависим от мен.
На третият ти въпрос
Цитат :
Ако искаш, как смяташ да го постигнеш?
.
Определено ще е чрез осиновяване. Не смятам, че съм толкова незаменим за да продължа гена си, че да се правя на татко в епруветка, ако ме разбираш. Малко егоистично, но ако ще имам дете, дори и да не носи гените ми, искам да бъда аз неговият родител и човека когото обичам, а не някакво трето лице, което ще бъде като сянка в живота ми.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyСъб 07 Ное 2009, 00:50

А има ли ги при теб чувствата и съвместните планове, които има една хетеродвойка или отношенията са преди всичко сексуални?
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyСъб 07 Ное 2009, 01:31

Ами имаше ги един път. То по принцип, когато съм с някого, като връзка винаги имам някакви чувства - че мие хубаво с него, че мога да споделям с него, че се смея с него, но няма го това чувство образно казано, че не мога да живея без него. С изключение на този един път. Наистина имах нещо, което ме караше да се замислям за нещо повече с този човек, че примерно ще си наемем жилище заедно, че ще се запозная с родителите му, че дори ще имаме общ гардероб. Караше ме вътрешно да се чувствам щастлив, да мисля по-цял ден за него, дори и да не поглеждам към други хора.
Но това ми се случи само тогава. Може би не съм открил подходящият човек или не съм узрял, или може би съм се затворил някак си (защото с него се разделихме доста гадно и то от негова страна), но не съм изпитвал това чувство повече, дори и с хора, с които съм бил доста дълго, като сегашната ми "връзка", която е вече близо година, с него бях само три месеца.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
girl
Набиращ сила
Набиращ сила
girl


Pisces Брой мнения : 120
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 40
Местожителство : .....

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyСъб 07 Ное 2009, 10:33

и как ще го наречеш това чувство. Щом като сам казваш, че не си изпитвал любов, тогава какво е било това?
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyСъб 07 Ное 2009, 11:08

Ако в онзи случай наистина е било някаква любов, може би (защото предполагам, че тогава беше любов, въпреки, че не съм ги изпитвал до сега подобни чувства към друг човек), то сега е по-точно удобство, удобство, че имаш човек по-всяко време, че не си на пазара (доста грубо казано), че не трябва да си винаги готов за търсене.

Другият вариант, сега да е любов, а преди да е било мания. Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Maxxx
Девствен
Девствен
Maxxx


Capricorn Брой мнения : 25
Дата на регистрация : 01.10.2009
Години : 113
Местожителство : София

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyНед 12 Дек 2010, 19:48

Тотална липса на интерес към темата. Ужасно! Shocked
Върнете се в началото Go down
emotional93
Девствен
Девствен
emotional93


Virgo Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 10.03.2011
Години : 31
Местожителство : Varna

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyЧет 10 Мар 2011, 00:55

А какъв е начина за съвременните гей хора да срещнат себеподобни. Имам предвид хора, които не търсят само секс за 1 вечер, а приятелство, споделяне на опит и т.н. Например ти как се запозна със сегашният си приятел? Защото при гейовете е различно, имам предвид няма как да се запознаете в някой бар или в компания или в дискотеката. Интернет, форумите и сайтовете за запонанства ли са единственият начин за създаване на нови контакти?
Аз съм момче, гей на 17 години, но за съжаление нямам гей приятели. Имал съм няколко неуспешни опита за връзка и до там. Изцяло се движа в хетеро кампании и т.н. Като цяло идеологията и интересите на гей хората не ми допада - около тях винаги има интриги, сплетни, клюки... почти всички които съм познавал са комплексирани, злобни, лицемерни същества, които с цената на всичко гледат да се докопат до това което искат. Разбира се това си е до хората, не мога да слагам всички под един знаменател, но при 99% от гейовете е така.
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Всичко за човека гей - мъж! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за човека гей - мъж!   Всичко за човека гей - мъж! EmptyВто 28 Фев 2012, 22:56

Дим Дуков е починал в 7.15 часа тази сутрин, съобщиха от болница
"Доверие". Причината за смъртта е полиорганна недостатъчност. Лекарите
не са спирали повече от месец да се борят за живота на Дуков, но вчера
бъбреците му са спрели да функционират.

Тв водещият и бивш монах беше в критично състояние в частната
клиника след поредица от коремни операции след преплитане и срастване на
тънките черва.
Проблемите му започнали преди повече от 10 г. Тогава претърпял операция на корема заради спукан далак.

През март 2000 г. Дуков се подлага на т.нар. пластика на предната
коремна стена. Хирургичната интервенция минава успешно, но след известно
време пациентът вече не може да се храни пълноценно.

Състоянието му се влошава в началото на тази година. С диагноза
срастване на тънките черва той е приет в болница "Доверие", където на 9
януари му е направена първата операция. Лекарите установяват остра
чревна непроходимост - преплитане на червата.

Още по темата






Дим Дуков на апаратно дишане след операция



Правят му втора операция, която потвърждава диагнозата. По време на
операцията лекарите внимателно разплитат червата, но дни по-късно
състоянието на Дуков отново се влошава. Последват още две операции, като
се налага да му бъдат отстранени над 1 метър от червата.

Заради тежкото му състояние Дуков бе на изкуствено дишане.

Дим Дуков е роден на 3 юли 1964 година. Син е на известния художник и
аниматор Стоян Дуков. Живял е в Сидни до 1989, където е работил в
джентълменски клуб.

От 1994 работи в манастир, а от 1999 става монах. Работил е в Рилския манастир, но след това напуска този си пост.

През 2006 влиза в къщата на Биг Брадър за сезона Вип Брадър 1, където стига до шесто място.

В края на същата година става водещ на първото от двете издания
на Голямата уста, а през 2007 е водещ и на второто му издание. Той не
криеше хомосексуалната си ориентация.
Върнете се в началото Go down
 
Всичко за човека гей - мъж!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс :: Би и Гей-
Идете на: