Малолетни наркоманки и секса с тях Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Малолетни наркоманки и секса с тях Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 Малолетни наркоманки и секса с тях

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyПон 23 Ное 2009, 20:24

В новата ми работа има доста интересни субекти и обекти...
Ще се спра на субектите:
Една част от тях са лежали в затвора:
Нашид за изнасилване;
Ангел за измами;
Боги за оръжия (много);
Димо за пиянски изпълнения свързани с кражби на МПС, побой и прочее;
Радо за много special, ама много;
Другите са местни гълъбовски лумпени, които уверен съм са видимо увредени от тия тецове дето им мътят и без това малките глави по - цял ден.
Гълъбовци (с циганите от тоя край) са 10-на.
От Стара Загора има и още интересни хора:
Ивайло който ми каза че познава нинждата която видях един път в истинско ниндженско облекло в 3 часа посред нощ в центъра;
Митко Н. който като му говоря за всякакъв вид извратен секс, прави личица и отказва дори забранява да си говоря с него;
Яро дивия кадровак ветеран от Ирак, който леко преувеличава бройката на избитите от него иракчани;
Бай Йордан който си трае много успешно;
Милчо който винаги гледа с леко безумно доволство всичко, готов да екзекутира при пръв удобен случай царя на циклофреничния миманс, моя пряк началник Пламен...
та... малко се отплеснах....
ИМаме и две дроги:
Мъро и Станко.
Станко казва че 15 (преди дни беше на 14) годишната приятелка на Мъро се ебе с него, с един друг и ред други словенци срещу пари. Казва че на Мъро пишока е малък, и затова той отказвал да ебат на тройка, защото мацката щяла да вика при Станко, а при Мъро щяла да си мълчи, той се депресирал и не искал да ебе... Станко май е на твърдо бяло... Той е доволно досаден и безбразен....
Мъро го бих, исках да му извадя окото ама го спасиха предпазните очила, само го ощипах за клепача и ходеше една седмица син и морав. Мъро не е лошо момче, той е опитвал паркети, екс, бяло, тревица и прочее. Мъро мисля че лъже по - малко от Станко, но пък Станко не лъже малко...
Мъро казва (аз бая разпитвам за всичко де) ,че неговата приятелка (виждал съм я на живо, виждал съм и снимките на телефона на Мъро дето е полугола) има познати малолетки като нея, които се ебат срещу пари особенно тия дето се бодат... та след като изписах това, ми е чудно има ли някой дето да познава малолетни наркоманки и ебал ли ги е.
За да не стават спекулации с моя милост ще уточня, че ми интересен зоо секса, интересна ми е мангата и ужасите, но не практикувам и трите, интересен ми е и секса с малолетни, ама досега не съм ебал мацка под 20.

Тъй, че наистина просто ми е интересно. Моля споделете опит.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyПон 23 Ное 2009, 23:55

Еми, моя опит е отпреди няколко години, така че вече не е малолетка... Grin Не е и наркоманка (поне тогава не беше), явно не ставам...
Ама, Балте, гледал съм в нета клипове на някаква от Железник, дето я ебаха двама и снимаха (кой ли не го е теглил този клип от нета? Rolling Eyes Smile ), а мой приятел, дето я знае, каза че заради кинти за бяло, била готова на какво ли не...
Така, че има ги тези случаи! Пази, Боже!
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyВто 24 Ное 2009, 18:36

Ми днес гледах как мъро изпуши от станиола кафявото за което дава към 35 лв на ден, приятелката му на 15 която е бременна в втория от някой също е закачена и мисля, че си изкарва парите за друсане и на двамата с хитро ебане...
Иначе Мъро рече че познава бая закачени путки дето са готови за 50 лв да го поемват целия...
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyВто 24 Ное 2009, 19:29

50 лв. мноу солидна пара, вря... Grin Чувал съм, че момиченцата-емо на Аязмото духали срещу 2 лв. за трева...
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyВто 24 Ное 2009, 20:42

Ми айде намери една и ще ти дам 20 че си я намерил.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyВто 24 Ное 2009, 22:37

Що ти е, вре, ти не кръшкаш? Grin
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyСря 25 Ное 2009, 00:46

Като споменахте и курвите, та се сетих и тях ги хвана кризата, горкичките - във Варна и за десет лева ще ти направят пълна програма и то по сносни. Е имахме и от по сто за час, но сега са спаднали и до 80 Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyСря 25 Ное 2009, 09:59

Деба дай снимки да видим за 10 лв. какви са... щото съм чел за варна че имало еба си мацките и прочее. Като ходих с шведа из клубовете бяха башибозуци, гадни нагли и искащи ненормално много пари...
като парад на изродите бяха някой, имаше такива по 80-90 и без свят, циганки джуджета и всякаква сган.... деба за 10 лв какво ще е?
Баба Веса заработва допълнително към пенсиийката?
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyСря 25 Ное 2009, 18:28

Ба! Според мен не би било рентабилно за психиката, да се проверява к'ва е "стоката" за таз мощна сума от 10 лв...Като минавам край Станционната и като гледам кви циклопи изкачат и се хвърлят на предния ми капак....Яд ще ме е да ми изкарат беля направо... Undecided
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:41

Е то около Варна, край езерният път, има и момичета за по пет лева, но може и да не разбереш и пола и и расата и или дупката и! Grin Grin Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Малолетни наркоманки и секса с тях Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни наркоманки и секса с тях   Малолетни наркоманки и секса с тях EmptyПет 27 Ное 2009, 07:02

Е, като нема дупка, си правиш една с подръчни средства... Undecided Sarcastic
Какво, бе? Черен хумор! Razz
Върнете се в началото Go down
 
Малолетни наркоманки и секса с тях
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс :: 100% Българско-
Идете на: