Къде са ви веждичките мили момичета? Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Къде са ви веждичките мили момичета? Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Къде са ви веждичките мили момичета?

Go down 
+4
Ред Зак
rstjane
Free Soul
Rahvin*
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 12:29

Гледам снимките, на тях мацките са на по 14-15 и имат вежди.
Те казват:
- О, не тук съм просто ужасна виж ми веждите.
А веждите супер яки, готинки такива дебелички в смисъл придават им истинско лице.
След 2 години няма вече веждички, има малки апатични линийки от косъмчета, мацката прави муцуни и е неконтактна в продължение на часове докато със злоба и пинцета вади косъмчета все едно от това и зависи живота.
Няма вече хубави девствени веждички Sad
и приятелка е оскубала всичко а е била толкова яка с истинските си вежди... ех, живот.
Вие форумни мацки, така ли сте? И вие ли сте от геноцида?
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 12:58

Е не, направо ме застреля вече Къде са ви веждичките мили момичета? 86468 , да обърнеш внимание на тая част от женския фейс, само ти би могъл...
Ами аз съм от тях признавам без бой..макар, че моите не са съвсем липсващи..само пооформени оттук -оттам.
А навремето бях забелязала, че само по-старите жени..тия на по 45-55г.и нагоре ги скубят по една на ред...и ми беше супер смешно като им падне един единствен косъм, как става някаква пунктирана линия , и загубата му пооправяха с молив( по наблюдения от майката на една приятелка...тя беше с такива ивици).Сега обаче тази тенденция я има и при много млади(да не кажа малки) момиченца..Особено рано сутрин ела ги виж...бързат за училище, нямали са време да си "нарисуват"вежди...абе гадна работа. Някакви странни муцуни добиват...
Ама и иначе не е много красиво бре, айде съгласна съм, че има и момичета с красиво оформени от природата вежди , нооо са рядкост голяма.Обаче не мога да си представя някоя жена да се харесва с космаци тип "Гайтан ВеждЮ войвода"..( хахах тва беше някакъв образ в Шоуто на Слави" и винаги когато видя подобни вежди на ум си кръщавам човека така, като нарицателно го ползвам Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_biggrin ).
Ах да, Рахви имам една подобна съседка между другото, жалко че не ми близка, за да позволи да я снимам..Тя е от тая порода, "веждестите"...МъжЪ даже и вика "Веждата", щото и без тва не знам как се казва..
Върнете се в началото Go down
rstjane
Набиращ сила
Набиращ сила
rstjane


Scorpio Брой мнения : 135
Дата на регистрация : 17.09.2009
Години : 58
Местожителство : горно нанадолнище.

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 13:18

забелязал съм че и момчетата го правят,та попитах съседчето(момиче на 19г)какво мисли за тези и ми беше отговорено "човек трябва да има две вежди"
рахвине те тва е ситуацията,аз лично харесвам да изглеждат добре поддържани но не и без вежди
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 15:36

Абе вие деба си мислите че искам дъщерята на Филип Тотю у нас...
Идеята е ,че естествените вежди без да се прекалява с тях са доста по хубави от скубаните, виж лелкия мъх тип девствен мустак ме плаши по женското лице и такива индивиди ме разбиват, едно време ги имаше много както и костмите под мишниците и силно рошавите путки, но това време отмина, виж космите по женския задник, са верно нещо кошмарно...
ама хубавата вежда си е хубава вежда, а не скубан папагал...
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 15:38

Ех ся'ш ма принудиш да си постна моите вежди тука..да видиш хубава вежда на кво се вика Къде са ви веждичките мили момичета? 940617 .
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 15:40

Айде де какче, те по веждите няма да те познаят спокс. Виж цицте може да ги познае бая народ по бенките и зърнягите, дан говоря за татуса на ръката...
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 15:49

Тц..аз по циците бенки нямам... Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_smile Ок де ще опитам само да разбера как се качват снимки тука...

пп.разбрах как става номера


Последната промяна е направена от Free Soul на Сря 02 Дек 2009, 11:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 16:29

Какче откакто си изправила косата и сменила марката на боята, си станала с още по добър аватар Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_eek
Убави вежди ама рошавки леко ме кефят повече, придават сочност на жената някак...
Тцтцтц.
Някой ден може да ти сложа един автограф на дупарата на плажа, да те пита стария рокер:
- Къв е тоя автограф.
И ти да кажеш скромно с непресторено благовение:
- От Рахвин.

Май се отплеснах.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 18:01

"Скромно непресторено благовение..." Grin
Мойта пък не ги скубе изобщо...ма те са си "плешивички" и без това (както често се изразява тя самата), тъй че и аз не съм принуден да гледам някакви вежди говежди. Smile Харесвам си я такава естествена и без грим, макар че има някаква мания към червила и често ми се налага да се въздържам (след поредица от забележки и мрънкания), когато искам да и ям зъбите... Grin
Инак, чичо Ристьо, и аз си оформям веждите понякога, като ида при братчедката да ме подстригва, та я карам и тази част да пооформи с ножицата...не за друго, ами понякога е неприятно някой по-упорит косъм, като реши да се подвива нанякъде, след сън или нещо такова....Не смятам и аз да изглеждам на войвода-гайтанджия... Razz

п.с.: Какче, инак русия косъм бая добре ходи на кюмюр-вежда... Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 19:38

Ред Зак написа:
"п.с.: Какче, инак русия косъм бая добре ходи на кюмюр-вежда... Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_twisted
О сър Сорби, простете... Къде са ви веждичките мили момичета? 940617
Заксе ,хич не си наблюдателен бе мамка му...То и всъщност няма как да ми видиш цвета де, снимката е черно-бяла...а цвета е далеч по-различен от така любимото ти "кюмюрено"...
Стрижи си там веждаците и не се занимавай с работи дет не ги разбираш..

Хаххаа Рахвин , развесели ме обаче...То добре че си писал афтограф на дупарата..а не в дупарата че лошо иначе..Това за благовението ме остави без дъх...потънала в мечти.. Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_lol
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 19:40

Еми, то ти на среща не идваш автограф в дупарата да ти оставя, вече мисля, че е прекалено за крехка психика кут твойта.
Както и да е. Смятам да избягам след като си зема заплатата и ще гледам един месец всички мацки дето идват да пазарят в Сити Центъра в София... да видим къв ще го забръсна там.
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:08

rahvin написа:
Еми, то ти на среща не идваш автограф в дупарата да ти оставя, вече мисля, че е прекалено за крехка психика кут твойта.
.
Че толкоз ли ти е голям "афтографа"... чак да ми разбие психиката Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_bounce . Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_lol

Ан така , оплакни окото с мацките в Сф...после да кажеш какъв е бил резултата от проучването..( и веждите им виж какви са, може пък да намериш някоя със заветната "мъхната" веждичка Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_razz )
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:34

ИзвИнетИ!...Явно не съм довидял...стори ми се, че има контраст между бритоня и веждинката, ама явно бъркам!?! Laughing
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:35

За мен лично, не можеш ли да оплетеш плитка от веждата на гаджето, не е никаква вежда.

Иначе, всеки използва веждите повече за аксесоар (дори и мъжете), отколкото за истинското им предназначение, но това да си ги оскубеш и после да ги рисуваш с молив, ми е хипер гадно.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 21:05

Ред Зак написа:
ИзвИнетИ!...Явно не съм довидял...стори ми се, че има контраст между бритоня и веждинката, ама явно бъркам!?! Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_lol
Извинен си... Важна в случая е симетрията...тъмно-сетло-тъмно...капиш?
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 21:36

Аз не искам мъхната вежда, искам естествена мамка му. Виж едно леко чупливо носле и скулички, малей Къде са ви веждичките мили момичета? 463564
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyЧет 26 Ное 2009, 21:42

Аре пък и ти, квот се хвана за тия вежди...гледай "очите" ..там е по-веселото.. Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_wink .
Да бе ясно тва за мъхестите вежди беше провокация признавам, разбрах какво искаш да кажеш, ама какво да се прави...суета. Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_smile
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyПет 27 Ное 2009, 13:33

Пази Боже от натурални вежди Sarcastic особено, ако веждата е само една Grin
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
vasilla
Девствен
Девствен
vasilla


Libra Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 47
Местожителство : София

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyПет 27 Ное 2009, 16:12

веждите трябва да са поддържани така, че да не личи че са скубани Къде са ви веждичките мили момичета? 359953
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyПет 27 Ное 2009, 16:37

vasilla написа:
веждите трябва да са поддържани така, че да не личи че са скубани Къде са ви веждичките мили момичета? 359953

Ok
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyПет 27 Ное 2009, 21:07

Да ви питам между другото, мили дами, имате ли впечатления от оформянето на веждите с допълнително татуиране. От две седмици ме запалиха за такава процедура и сега усилено я обмислям. Доста ми е скъпа, но след толкова години скубане веждите ми стават все по-тънки и накрая ще взема да заприличам на приятелката на майката на Фрито - да редя 5 косъма
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyПет 27 Ное 2009, 21:12

meril написа:
Да ви питам между другото, мили дами, имате ли впечатления от оформянето на веждите с допълнително татуиране. От две седмици ме запалиха за такава процедура и сега усилено я обмислям. Доста ми е скъпа, но след толкова години скубане веждите ми стават все по-тънки и накрая ще взема да заприличам на приятелката на майката на Фрито - да редя 5 косъма

Споко! Ако го нямаш генетично заложено да ти окапят веждите, няма как да стане от скубане. Спри да ги правиш шест месеца и ще видиш,че ще придобият нормалният си вид. Иначе това татуиране съм чувал, че може и да е малко опасно - да се възпали, да се увреди някак зрението, и най-малкото, ако не ти хареса, няма как да се оправи веднага. Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyПет 27 Ное 2009, 21:27

Казват, че след 2-3 год татуировката избледнява. А не си прав за окапването, защото веждите не окапват, а просто от много скубане се разреждат
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyПет 27 Ное 2009, 21:42

meril написа:
Казват, че след 2-3 год татуировката избледнява. А не си прав за окапването, защото веждите не окапват, а просто от много скубане се разреждат

Сега мога да поспоря тука и най-малкото защото съм го учил, а и едната ми баба го е боледувала. Но ето ти и еден цитат от нета.

Цитат :
Алопеция универсалис-е състояние при което има окапване на коса по цялото тяло. Това включва миглите, веждите и фините косъмчета навсякъде по тялото.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Къде са ви веждичките мили момичета? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде са ви веждичките мили момичета?   Къде са ви веждичките мили момичета? EmptyПет 27 Ное 2009, 22:01

Мисля че разбирам какво има предвид Мерил..Емо, не става дума за заболяване бре човек( иначе ...в частни случаи си прав)...Наистина след дългогодишно скубане космите -независимо на кое място по тялото са..се разреждат, а като прибавим естественото цялостно "остаряване" на организма...мисля, че не е невъзможно да ти се проскубят веждите.. Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_lol Не си ли съгласен, че косите на възрастните хора оредяват... не става дума за плешивостта..а елементарно разреждане и изтъняване на косъма..
Иначе за татуирането на вежди ...не е зле, стига да отидеш на квалитетно място, че иначе гадост..виждала съм окипазени вежди след такава "интервенция"..много е гадно...първите няколко дни ще ти е странно...има подутина, и едно такова покритие се образува( като струпеи върху рана, е не толкова страшно де...ама как да го обясня друго яче Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_rolleyes )ама нормално си е ..кожата се дупчи все пак, след като се махне...всичко е 6 точки..И хоп, пак си имаш вежди Къде са ви веждичките мили момичета? Icon_wink .
пп. Сега се замислям...цял живот се мъчим с тия пущини-да ги махаме, то скубане и какви ли още не изтезания...а пък в един момент ..пак страдаме, за да си ги върнем..Егати...
Върнете се в началото Go down
 
Къде са ви веждичките мили момичета?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кой къде ще се ебе на НГ (или няма) и къде е местото.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс :: 100% Българско-
Идете на: